کدخبر : 14679
شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۲۳:۵۶
۵۹ دیدگاه

تصویر آمنه بهرامی هنگام لغو قصاص اسیدپاشی

174830_852
آمنه بهرامی به همراه مادر و خواهرش امروز به محل بیمارستان دادگستری آمد تا حكم قصاص مردی را كه به صورت او اسید پاشیده و باعث ناببینایی‌اش می‌شود را اجرا كند كه توسط خبرنگاران متوجه تعویق اجرای حكم می‌شود.

 

آمنه بهرامی به همراه مادر و خواهرش امروز به محل بیمارستان دادگستری آمد تا حکم قصاص مردی را که به صورت او اسید پاشیده و باعث ناببینایی‌اش می‌شود را اجرا کند که توسط خبرنگاران متوجه تعویق اجرای حکم می‌شود.

در این تصویر آمنه و مادرش را می‌بینید که در حال نشان دادن حکم قوه قضاییه به مردمی هستند که آمده بودند تا شاهد اجرای حکم باشند.

امتیاز:
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
 1. ترهم برپلنگ تیز دندان خیانت بر گوسفندان .

 2. بايد قصاصش كنن تا كس ديگه هوس اسيدپاشي به سرش نزنه.

 3. زندگی آمنه در اوج جوانی و زیبای به دست یک حیوان انسان نما تباه شد . مسیر زندگی این دختر به کلی تغییر کرد.به نظر من شاید قصاص بتواند گوشه از رنج و درد این دختر و خانواده اش را جبران کند.

 4. بخشش خصلت بسیار بزرگی است که به هر کس ندهند…در بخشش لذتی است که در انتقام هرگز پیدا نتوان کرد…به امید انسان بودن همه انسانها…….

 5. خیلی غیر منصفانه است که بعد از 7 سال باز این حکم به تعویق بیفته!!!!! اگر جزای این ادم ها رو زود ندن این باعث جسارت افراد بیشتر میشه ؟!؟ و این که حضرت علی فرمود حق گرفتنیه
  اگه من جز خانواده آمنه بودم بعد از سه ماه که از دادگاه نتیجه نمی گرفتم خودم جزا می دادم………….
  این طور که سنگ رو سنگ بند نمیشه !
  واقعا این فرد چرا سرنوشت یکی رو باید انقدر عوض کنه مگه خداست!!!!!!!!

 6. در احكام اسلام آمده است چشم در برابر چشم ،دندان در برابر دندان پس اي قاضي مسلمان چرا حكم خدا را اجرا نمي كني؟
  مگر نه اينكه هزاران نفر به حكم اسلام در اين سرزمين به جرم زنا و قتل اعدام و سنگسار مي شوند؟ پس چرا نتقام اين دختر بيگناه را به تعويق مي اندازيد؟آيا در حكم خداوند شك داريد ؟

 7. من اعتقاد دارم بايد قصاص ميشد چون اولين نفر نبوده اين کارا کرده بقيه هم که ببيند بخشش در کار است دست به چنين کارهاي جنايت آميزي ميزنند قصاص بهترين حکم است پدر دو فرزند

 8. نمیدونم
  خواهر یا مادر خودشون بود
  تعویق که هیچ در جا میکشتنش

 9. age ein karo ba 2khtaraye aghayon ba aghazadeha karde boodan hamon rooze aval bedone hokme ghazi ghesasesh mikardan

 10. با توجه به صدمات روحی و روانی که آن خانواده و جامعه دیده قصاص باید هر چه سریعتر اجرا شود. کسانی که مخالف اجرای حکم هستند پیش وجدان خود قضاوت کنند که اگر این اسید پاشی روی دختر و خواهرشان انجام می شد و هر روز چهره غمزده او را
  می دیدند ، چه عکس العملی نشان می دادند. باز هم می گفتند بخشش ؟

 11. موافقم حكم بايد اجرا شود چرا كه ديگران درس عبرت بگيرند وسراغ چنين اعمال زشتي نروند .

 12. موافقم بايد حكم اجرا شود . آيا يكي از اعضاي خانواده آقايون مثلاٌ قاضي پروند بود آيا حكم همان روز اجرا نمي شد و هفت سال طول نمي كشيد .

 13. حكم اسلام را اجرا كنيد چشم در مقابل چشم

 14. وقتی فهمیدم حکم قصاص این حیوون به تعویق افتاده از ناراحتی گریه کردم.این چه قانونیه که ما داریم؟یکی بعد تباه کردن زندگی یه آدم هنوز داره راحت زندگیشو میکنه!!فقط چشم در ازای چشم.

 15. اگه سگي پاي كسي را گاز گرفت ان شخص هم بايد پاي سگ را گاز بگيرد؟

 16. برام همیشه سوال بوده , چرا فقط تو چشماش , چرا در حال بیهوشی؟؟!! این قصاصه؟!

 17. با سلام

  درود و سلام بر دولت اسپانیا که کمک کرد و ایران هیچ ….

 18. بايد اين شخص رو ميدادنش به من تا يه كاري ميكردم كه خوب مزه اسيد ومواد شيميايي رو بچشه،هم ميدادم بريزن تو حلقش وهم روي جاهاي حساس بدنس تا بفهمه يه دختر معصوم وبي گناه را آزار دادن يعني چه
  به خدا ظلمه اگه ببخشيم چون باز هم تكرار ميشه،اين دفعه به شكلهاي ديگه وبرنامه ريزي

 19. اين حروم زاده رو بايد از اون روزي که اين کارو کرد هرروز يک تيکه از بدنش رو با اسيد ميسوزوندن تا زجرکش بشه. لعنت بر اينجور حيوونها

 20. نمی تونم هیچ نظری بدم. نمی دونم چی باید بگم. من همیشه از مخالفین مجازات های اینچنینی بودم. اما دیروز یک ساعت سعی کردم با چشم بسته زندگی کنم و فکر کردم که آمنه چه عذابی می کشه. سعی کردم خودم رو زشت تصور کنم و دیدم که مادرش چقدر غصه میخوره. اما باز هم نمی دونم چی باید بگم.

 21. دوستان
  عزیزان
  دختر خانما
  خواهشا از رو احساسات تصمیم نگیرید آیا با کور شدن یه آدم یا به قول شما یه حیوون چشم های آمنه برمیگرده ؟؟؟
  به نظر من خود آمنه پس از قصاص پشیمون میشه که دیگه لذتی برا عفو نیست .
  اون چیزی که میتونه آدمو سربلند کنه عفو وبخشش کسیه که سرنوشتش تو دستای ماست .
  خیلی سخته تصمیم گیری!!!!!!!!!!

 22. عزیز من این امار کم نیست توی کشور ما… دیروز یه خبری دیگه شنیدم در مورد اینکه پدر شوهری روی صورت عروسش اسید ریخت … به خاطر اینکه از پسرش جدا شده بود.. اینا حیوونن.. اگر یه عامل باز دارنده نباشه مطمئنن باز هم اینا تکرار میشه.. شما خیلی راحت عفو میکنید… من خودم دختر دارم … وقتی فکر میکنم دختری که با ناز بزرگش میکنم … یکی بیاد راحت همه زندگیشو ازش بگیره … چشمای قشنگشو کور کنه … منم طالب قصاص میشم… این دختر بینوا … مهندس بوده … تا اخر عمرش وابسته به دیگرانه بدون اینکه خودش بتونه از عهده کارش بر بیاد… یه عمر میدونید چیه … ؟
  اون اقا نه سنش پایین بوده که بخشیده بشه و نه تصمیم انی گرفته … چند روزی بهش فکر کرده… فکر میکنم واسه اینکه این قصاص رو بیرحمانه ببینیم یا نه باید خودمونو جای خانواده اون بزاریم… شما ارگ خواهرتون به چنین گرفتاری میوفتاد باز هم گذشت میکردید… ما که کاری نمیتونیم واسه امنه بکنیم .. پس با این قاوتها فشاراشو بیشتر نکنیم…

 23. این حیوون به بدترین نحو باید قصاص بشه نه اینکه بیهوشش کنن بعدا قصاص بشه

 24. در این شرایط قبل از اینکه حرفی بزنیم خودمونو جای امنه و خانوادش بذاریم و جای همه ی کسانی که به خاطر کوتاهی دولت و قانون ما در زمینه این گونه جرم ها دارند عمری رو با بدبختی زندگی می کنند. کم نیستند افرادی که هر روزه می شنویم با اسید یا امثال اینها سوزونده شدند و متاسفانه اکثرا هم دختران و زنان جوان هستند.بخشش اینجا دیگه معنایی نداره.
  تازه به نظر من مردم باید نصرانه از دولت بخواهند سخت گیری و مجازات سنگین تری در نظر بگیره. یعنی این امر از زنا و امثالش سبک تره؟

 25. اگر ده، نه سال پیش که اسیدپاشی اوج گرفت ، یک حکم قاطع و اساسی برای اسیدپاشان پست قرارمی دادند آیا کسی به خودش جرات انجام آن را می داد؟؟ چرا زن باید این همه کوچک و ذلیل شده باشد؟ اگر فکر می کنید این خانم آخرین نفری است که این گونه مرگ خاموش نصیبش می شود اشتباه کرده اید.

 26. این خشونتها باید با ایجاد یک واکنش تند از طرف مسولین مربوطه نسبت به فرهنگ جا افتاده اسید پاشی خاتمه پیدا کند در غیر این صورت این اسید پاشی حالا حالاها ادامه دارد . کورشدن مجید الگوی اسیدپاشان دیگرمیشود

 27. به نظر من اگه این قصاص انجام نشده امنیت زنان در جامعه بیشتر از قبل به خطر می افته.

 28. متاسفم براس کسانی که باعث متوقف شدن این حکم شدند .انجام این قصاص عبرت برای مجید و امسال مجید می شود . چرا به حکم قران احترام نمی گذارند؟ قصاص حکم خدا و قران است و حق مسلم امنه می باشد .چرا در حق امنه همنوز ظلم می شود؟ و چرا و چرا ؟؟؟ راستی به کدامین گناه امنه باید تاوان عشق کورکورانه مجید را بدهد…

 29. این آمریکایی های کثیف خجالت نمی کشند؟ برید صفحه اول یاهو رو ببینید می گند قصاصش شکنجه است می خوام بدونم دختر خود نویسنده بود هم همینو می گفت؟
  مگه تو خود انجیلشون نیومده چشم در برار چشم؟ امیدوارم به زودی قصاصش کنن تا امحق هایی مثه این آقا هوس همچین غلط هایی به سرشون نزنه.

 30. در ضمن رو چه حساب بی هوشش کنن بعد اسید بپاشن؟ مگه اون اول آمنه رو بیهوش کرد؟ مگه آمنه آدم نبود اینهمه زجر کشید ها؟
  تازه اون زنه و ضعیف تر وبیشتر درد کشیده و چون زنه هیچ اینده ای در پیش رو نداره مجید مرده بازم می تونه امیدوار باشه که با صورت سوخته با کسی ازدواج کنه به نظر من تازه کمش هم هست بعقیه جزاشو خدا اون دنیا خدمتش می رسه قصاص معنویه بلایی که سر آمنه آورد هر گز نمی شه جواب شو داد.

 31. اگه قوه قضاييه مثل هميشه بخواهد خدا رو به غربي‌ها بفروشه و اين حكم را اجرا نكنه، اوضاع از اين بدتر هم مي‌شه. ما الان هرچي بدبختي داريم از همين وادادگي‌ها است. اگه دزد را حد مي‌زدند، اوضاع دزدي مملكت اين نبود؛ اگه اسيدپاشي را قصاص مي‌كردند، اوضاع الان اين نبود؛ اگه با مفاسد اجتماعي برخورد مي‌كردند، الان فساد اينطوري نبود. بايد حكم قصاص هرچه سريع‌تر اجرا بشه.

 32. به نظرم اصلا در حالت عادی باید قصاص کنن نه بیهوشی
  نه فقط چشم باید صورتش هم بریزن

 33. با سلام،
  قطعا باید قصاص شه! ، امروز خبری رو شنیدم راجع به اینکه این خانم گفته در ازای 2 میلیون یورو (البته با تاکید بر اینکه این مبلغ نه برای معامله با اسید پاش است، بلکه بخاطر تضمین آینده زندگیش که از پس مخارج بر بیاد) حاضر به بخشش است، به نظر من دولت ما باید از دولت اسپانیا یاد بگیره و با پرداخت کل هزینه های زندگی این خانم، اجازه نده که حتی فکر بخشش ولو یک لحظه، به خاطر مخارج زندگی، به ذهنش بیاد! چه برسه به این همه اهمال در اجرای حکم قصاص!!!

 34. به نظر من در حالت عادی و بدون بیهوشی باید 3 بار قصاص شود 1-به خاطر از بین بردن بینایی آمنه2- به خاطر از بین بردن زیبایی آمنه3- به خاطر زجرهای آمنه که باعثش این موجود روانی بوده

 35. مگر آمنه بیهوش بود که این پسر روانی به صورتش اسید پاشید؟به هیچ عنوان نباید حکم به تعویق بیفتد و سریعا باید قصاص اجرا شود.موافقم

 36. من با قصاص سریع موافقم و باید بدون بیهوشی صورت بگیرد تا عادلانه باشد

 37. مطمئن هستم كه تعويق قصاص بي مورد نبوده و حتما دليل متقني داشته.ان شاالله كه زودتر مساله مرتفع ميشه و قصاص انجام مي شه و بهانه از دست اون سري افراد كه به جاي نشون دادن جنايات بحرين دارن سر مردم دنيا رو به خاطر يه مسئله كاملا داخلي و خصوصي به سمت ايران مي چرخونن گرفته مي شه.

 38. دستش درد نکنه باید رو همه دخترای بی حیا از سر تا پا اسید ریخت یا بندازنشون کلا” تو اسید چون به فکر خودشونم نیستن به فکر آبروی پدرومادر بد بختونم نیستن که آبروشون بره از بس که به فکرو دنبال بی حیایی و هرزکی هستن
  و اونایی که میگن این کار بد چون خودشون بی حیا و دنبال کثافت کاری و خیانت هستن میگن بده ولی کسی که سالم باشه چیزی نمیگه

 39. چرا فقط پنج قطره اسید!
  پنج قطره در برابر یک پارچ!
  کی همچین حکم مسخره ای داده
  باید یک پارچ کامل اسید بریزن به صورتش
  (شخصا حاضرم این کار بکنم)
  بعدشم تا آخر عمرش باید تو زندان باشه
  بالاخره باید یه فرقی با خود آمنه بی گناه داشته باشه
  اون که بی گناه بود یه پارچ اسید ریختن بهش اینکه گنه کاره فقط پنج قطره
  مسخره است

 40. به نظر من حداقل حق امنه قصاص است

  اجرای حکم باعث می شود جلوی این قبیل حوادث

  گرفته شود و دختران وزنان از امنیت بیشتری برخوردار شوند

 41. اونی که اسید پاشید باید بیاد رو همه این هایی که میگن قصاص و همین یه جمله رو یاد گرفتن اسید بریزه تا بلکه آدم بشن و اینایی که میگن قصاص انقدر ابله هستن که دیگه نمیدونن که این کار باعث خوب شدن او دختر بی حیا نمیشه و کل شماهارم بکشن و اسید روتون بریزن اون بی حیا خوب نمیشه لنت به هرچی دختر بی شرم و حیا که باید روی همشون اسید و پشگل ریخت که یاعث شرمساری خانوادشونن و همه کسانی که فقط دنبال انتقامو دریدگی و خوی حیوانیو پستی تو رگاشون هست و ایرانی نیستن و با ایرانی ضد هستن چون ایرانی واقعی جز پندار کردار گفتار نیک چیز دیگه نیست و هر چقدر هم کسی مثلا” بدی کنه باز ایرانی با قلب رئوفش اونو میبخشه و حتی کمکش میکنه زنده باد ایرانی حقیقی و شما از دل اون جوون که خبر ندارید و همینطور هی بی قضاوت حکم صادر میکنید شما دیگه چقدر پستید شماها ایرانی نیستین قاضی اگه حواسش باشه اون دختر بی حیا و پول پرستو باید محکوم کنه تا با احساسات پاک کسی دیگه بازی نکنه حالا برید از اون دختر بپرسید که آیا اون پسری که گفت اینو ولش کن من پول دارم و باهان ازدواج میکنم بره ببینه باهاش ازدواج میکنه معلومه که میگه نه ولی اگه به همین جواب مثبت میداد الان اینطوری نمیشد و شما الاف ها و بیکارها دیگه اینجا نظر نمیدادید و دنبال یه سوژه دیگه بودید برین دنبال کاروزندگی این کارای خله زنکی فایده نداره لااقل واسه جامعتون مفید باشد شماها هستید که باعث عقب موندگی ایران شدید و این فقط واستون درس عبرت باشه که به کسی که شمارو واقعی دوست داره و عاشقتونه بخاطر یکی دیگه که شاید پولدارتر باشه جواب رد ندید

 42. اوني که اسيد پاشيد بايد بياد رو همه اين هايي که ميگن قصاص و همين يه جمله رو ياد گرفتن اسيد بريزه تا بلکه آدم بشن و اينايي که ميگن قصاص انقدر ابله هستن که ديگه نميدونن که اين کار باعث خوب شدن او دختر بي حيا نميشه و کل شماهارم بکشن و اسيد روتون بريزن اون بي حيا خوب نميشه لنت به هرچي دختر بي شرم و حيا که بايد روي همشون اسيد و پشگل ريخت که ياعث شرمساري خانوادشونن و همه کساني که فقط دنبال انتقامو دريدگي و خوي حيوانيو پستي تو رگاشون هست و ايراني نيستن و با ايراني ضد هستن چون ايراني واقعي جز پندار کردار گفتار نيک چيز ديگه نيست و هر چقدر هم کسي مثلا” بدي کنه باز ايراني با قلب رئوفش اونو ميبخشه و حتي کمکش ميکنه زنده باد ايراني حقيقي و شما از دل اون جوون که خبر نداريد و همينطور هي بي قضاوت حکم صادر ميکنيد شما ديگه چقدر پستيد شماها ايراني نيستين قاضي اگه حواسش باشه اون دختر بي حيا و پول پرستو بايد محکوم کنه تا با احساسات پاک کسي ديگه بازي نکنه حالا بريد از اون دختر بپرسيد که آيا اون پسري که گفت اينو ولش کن من پول دارم و باهان ازدواج ميکنم بره ببينه باهاش ازدواج ميکنه معلومه که ميگه نه ولي اگه به همين جواب مثبت ميداد الان اينطوري نميشد و شما الاف ها و بيکارها ديگه اينجا نظر نميداديد و دنبال يه سوژه ديگه بوديد برين دنبال کاروزندگي اين کاراي خله زنکي فايده نداره لااقل واسه جامعتون مفيد باشد شماها هستيد که باعث عقب موندگي ايران شديد و اين فقط واستون درس عبرت باشه که به کسي که شمارو واقعي دوست داره و عاشقتونه بخاطر يکي ديگه که شايد پولدارتر باشه جواب رد نديد

 43. احساس پاک مال آدمهای پاکه نه حیوونهایی که اسید میپاشند به همنوعشون. چون اگر چیزی به اسم احساس داشتند قطعا همچین جنایتی رو مرتکب نمی شدند. در ضمن علت عقب افتادگی ایران وجود طرز تفکراتی مثل شماست که از حق ظالم دفاع میکنید ولی مظلوم رو از یاد میبرید. ایرانی واقعی محاله اینطوری باشه

 44. مریم جون شما یا فکر میکنی زرنگی یا خواستی فقط یه چیزی بگی که گفته باشی و اضحار وجود کرده باشی چون به حرف هایی که میگی اصلا” توجه نمیکنی مثلا” در یا جا گفتی که از حق ظالم دفاع و مظلوم رو از یاد بردید میخوام بگه خود شما هم که همین کارو کردی و داری یه طرفه و احساسی قضاوت میکنی تو که انقدر میفهمی و خودتو جزو کسانی نمیدونی که باعث عقب افتادگی ایران هستن تو چرا اینو میگی شماها فقط ظاهربین هستین و پول پرست و احساساتی شما از دل اون جوون بی نوا مگه خبر داشتین که چقدر تحقیر شد به خداوندیه خدا نداشتید شما فقط اسید ظاهری رو میبینید که رو صورت اون دختر بی حیا و بی باکره ریخته شده رو می بینید ولی از هزار تن هزار کیلو اسیدی که رو قلبو روح و عشق و آینده اون پسر مظلوم که اون دختر بی حیا با بی رحمی به وجودش ریخت خبر دارید به خدا که ندارید پسر چقدر مادر رنجورش رو فرستاد تا بلکه دل سنگ و پلید اون دختر بی شرم شاید به نور ایزدی روشن بشه و یه فرصتی بده اما نداد که نداد من واقعا” موندم از این مردم که همیشه یه طرفه قضاوت میکنن با اینکه قاضی نیستن و فقط یه بعد یه طرف هر ماجرائیو میبینن و دیگه به اینکه واقعیت چی بوده کاری ندارن و برای این گفته خویش سند و مدرک هم دارم تازه نیازی به اونم نیست اما میگم سندش همین هست که به خاطر آدمایی چون شما که 99.9% ایران رو تشیل میدن ما جزو کشورهای عقب افتاده و جهان سوم هستیم سند به این مستندی و متاسفم لطفا” به خودتون بیاید برای بچه هاتون نسل های بعد و بگیم ما هم میتونیم جزو کشورهای انسان باشیم و مارو دیگه به این چشم نگاه نکنن و برگردیم به هویت اصیل و تاریخ و حکومت کهن خودمون چون استعمار وقتی میخواد یه کشور رو بدبخت کنه اول از جهل مردم مثل شما که فکر میکنید عاقلین از این نقطه ضعف استفاده میکنه بعد حکومت و تاریخ کهنتونو ازتون بوسیله خودتون ازتون میگیره جاش یه چیز ساختگی خودشونو میزاره و بعد هویت رو جدا میکنه و با یه هویت ساختگی و جدید بوسیله تصویب خودتون براتون بوجود میاره تازه حال هم میکنید که توش نقش دارید .لطفآ به خودتون بیاین و با هر چیزی سرتون گرم نشه و دیگه فکر نکنید زرنگید چون اینو اونام میدونن (استعمار) فعلا خداحافظ هرچند شما کار از کارتون گذشته اما گفتم شاید …..

 45. سلام خدمت تمام دوستان اتفاقی به این خبر برخوردم خیلی متاسف شدم فقط میخوام بدونم آیا اون کسی که میخواد حکم نهایی روبده اگرخواهر خودش هم بود همین جور حکم میداد یا به تعویق می انداخت نمی دونم دیگه اعصابم بهم ریخت

 46. فقط میخواستم جواب نمیدونم خانم است یا آقا ..اسمش ..ا… آقا یا خانم محترم اول شما ازکجا میدونید حق با اون پسر است دوم به فرض این که شمادرست بگین؟ یعنی هر دختری به پسری جواب رد بده اون پسر بره اسید بپاشه اینجوری که دیگه اسیدی تو مملکت نمیمونه بی زحمت به نظرات دیگرا احترام بزارید ؟ واین قدر هم خودرا متفکر نشون ندین این همه آدم که اینجا هستن هیچ کدومشون نه الاف هستن نه بیکار شما که کار دارید انجا چکار میکنین

 47. به قول یاس ( که خدا پدرش رو بیامرزه):
  هیچ حیوان دیده ای اسیدپاش
  هیچ میمون ساخته بمب اتم
  تا که هستی را کند از صحنه گم
  هیچ ماری دیده ای با زهر خود
  کشته ها برپا کند در شهر خود
  هیچ اسبی دیده ای غیبت کند
  یا به اسب دیگری تهمت زند؟؟؟
  هیچ حیوان دیده ای همجنس باز؟؟؟
  به نظر من باید یه کیــر کلفت رو تا خایه بکنن تو کونش تا مادرش گائیده بشه
  هر کی با من موافقه دمش گرم … ایولا …

 48. خانم یا اقای l که ادعای روشنفکری میکنید وخودتون رو عالم علوم و بقیه را الاف می دونید اول برو یاد بگیر اظهار رو با ظ و ه مینویسن نه با ض و ح؟واقعا مسخره است تو که املای کلمات رو نمیدونی اینجا ادعای فضل و کمال میکنی:)

 49. در جواب l ایران ما واسه این عقب موندس که ادم های عوضی مثل تو دختران را با الفاظ بی باکره میخونن!خواهشا تو یکی از حماقت حرف نزن که پرچم دارهمشون خود شخصیت شخیص جنابعالیست!روح و قلب و عشق اون پسر؟به نظر کدون موجود زنده ای کسی که با برنامه ریزی قبلی اسید تهیه میکند و حالا به قول تو رو صورت اون دختر( بی باکره!) میریزه و اینده و سر نوشتش رو نابود میکنه میتونه روح و قلب یا احساس داشته باشه .با جواب رد اون دختر اینده اون پسر نابود میشد؟حداقل چشماشو داشت محتاج این و اون نبود!حالا اینده داره؟یا قصاص میشه یا تا اخر عمر با عذاب وجدان زندگی میکنه(اگر وجدان داشته باشه!بعید می دونم!)جالبه که میگی قضاوت یک طرفه می کنید!خانم ها و اقایون مجازات کسی که با سرنوشت و سلامتی و اینده یک نفر این جوری بازی میکنه با قصاص این چنینی داده نمیشه!قصاص واقعی رو تو همین دنیا با شرمساری و عذاب وجدان همیشگی و محرومیت از یک زندگی انسانی و اون دنیا که قطعا هست و بهش ایمان داریم خواهد دید!اون روزه که قلب های ما التیام پیدا خواهد کرد!به نظر من با تعویق حکم یا لغو اون فقط عذاب و شکنجه مجید رو تو اون دنیا سختتر میکنن!همه ما میدونیم حتی اگه حکم اجرا بشه باز با جنایت برابری نمی کنه!اونجا خدا قاضیه و نه از غرب هراسی داره و نه بخششی در کار هست!مگر اینکه امنه ببخشه و از حقش بگذره!و امنه هم باید بدونه که باید قوی باشه و از امتحانی که خدا سر راهش قرار داده بتونه سر بلند بیرون بیاد و تصمیم با خود اوست که مجید را ببخشه یا به رضایتش تو این دنیا قناعت کنه!در هر صورت هر تصمیمی بگیره حتی اگه بخواد مجید رو قصاص کنه ما حامی او خواهیم بود و بهش حق میدیم!اما میتونه با صرف نظر کردن از این حکم و اجراش با خدا معامله کنه که باز اون به خودش بستگی داره!ارزوی سلامتی و بهبودی ارامش و خوشبختی برای امنه و خانوده اش ارزومندیم و ارزوی هدایت و بخشش گناه برای مجید و امثال او

 50. نیوشا دمت گرم حقشه آدم از خودراضی رو

 51. آمنه عزیز بارها برایت گریه کرده ام دلم می خاد اون پسر بی ناموس را تکه تکه کنم وهربخش بدنش رو جایی در شهر اویزان کنم .پپپامنه جان تو خیلی بزرگواری که این انتر کثیف را بخشیدی حتما چیزی از خدایت دیدی که انقدر مرد بودی عزیزم آدم ها دودسته اند یا زن هستند یا نامرد . عزیزم اگر ادم وهوایی وجود داشته باشد به نظر من شیطان ابتدا در وجود مرد رسوخ کرده تا زن . آمنه تو تو مفهوم یک انسان کامل هستی .

 52. من نمی دونم این پسره تا آخره عمرش چه جوری می خواد زندگی کنه ولی انصافا زندان واسه همچین حیوان انسان نمایی کمه

 53. مكافات خونه همين دنياي آمنه جون

 54. این حیون کثیفو باید کشت کثافت چطور دلش اومد همچین کاری بکنه

 55. هووووووووووی اقای وای بر اجبار م‍ثل اینکه تو هم کم روانی نیستیا

 56. باید اعدام میشد-اعدام کمه باید زجر کش مشید این حیون کثیف

دیدگاه شما