لامبورگینی، 960 میلیون تومان + آخرین وضعیت بازار ماشین‌های وارداتی

5 لامبورگینی پلاک شده در کشور وجود دارد که 3 مدل آن گالاردو است. یکی از آن‌ها فروشی نیست و 2 مورد دیگر 2010 و 2011 با قیمت 560 و 600 میلیون برای فروش گذاشته شده است.

با توجه به شایعاتی که در ارتباط با تردد خودروی 6 میلیاردی بوگاتی در پایتخت مطرح شده، به سراغ برخی از واردکنندگان خودرو وارداتی رفته و درباره امکان ورود چنین خودرو و خودروهای گران قیمت در بازار پرسیدیم.

به گزارش برنا،یکی از این وارد کنندگان، ورود چنین خودرویی را باتوجه به مشخصات فنی اعلام شده غیر مجاز می داند. وی به خبرنگار برنا عنوان می کند:خودروی لامبورگینی آوانته دور، 2011 را 14 روزه با مبلغ 960 میلیون تومان با پلاک موقت وارد می کند و نمونه ای از آن در کشور وجود ندارد.

چند وارد کننده دیگر وجود بوگاتی را با توجه به شرایط گمرکی غیر مجاز و غیر ممکن می‌دانند. ولی‌سفارش ورود خودروهای فراری، لامبورگینی بنز، شولت، فورد، هامر، آئو‌دی، کروت و .. در میان آگهی وارد کنندگان خودرو وجود دارد.

یکی از فروشندگان مدعی است که تنها نمونه پلاک شده از خودروی آئودی مدل 2011 را به بالاترین پیشنهاد و قیمت پایه 235 میلیون تومان به مزایده گذشته اند.

وارد کننده دیگری آمار جالبی از وجود خودروهای گران قیمت در بازار ارائه می کند و توضیح می‌دهد:با توجه به قوانین گمرکی خودرویی مانند بوگاتی به خاطر 16 سیلندر بودن و قدرت و سرعتی که دارد، اجازه ورود ندارد. برای خودروهایی مثل لامبورگینی آوانته‌دور باید سه سال صبر کرد و مبلغ 500 میلیون نیز باید برای آن در نظر گرفت. این خودروها پلاک موقت هستند و شش ماه بیشتر نمی توان از آن‌ها استفاده کرد.

وی درباره تعدادی از خودروهای گران قیمت موجود در بازار مدعی‌است: 5 لامبورگینی پلاک شده در کشور وجود دارد که 3 مدل آن گالاردو است. یکی از آن‌ها فروشی نیست و 2 مورد دیگر 2010 و 2011 با قیمت 560 و 600 میلیون برای فروش گذاشته شده و 1مدل لامبورگینی کونتاش وجود دارد که 600 میلیون قیمت گذاری شده و 1 مدل میروا وجود دارد که فروشی نیست.

1x1.trans لامبورگینی، 960 میلیون تومان + آخرین وضعیت بازار ماشین‌های وارداتی

کلمات کلیدی این خبر: