فرم ثبت نام مرحله دوم یارانه را ۱۹ فروردین دریافت کنید

فرم ثبت نام برای دریافت یارانه نقدی از ۱۹ فروردین سال ۹۳ در کشور توزیع می شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر،‌ سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی امروز در جلسه شورای اداری استان سمنان با بیان این مطلب افزود: این فرمت ها در قالب یک سقف مشخص از درآمد اعلام و افراد باید از این طریق آمادگی خود را برای دریافت و یا انصراف از یارانه نقدی اعلام کنند.

آقای کاتب با تاکید بر لزوم مشارکت مردم در اجرای این طرح و انصراف افراد متمول از دریافت یارانه گفت: با اجرای این طرح حداقل بیش از پنج تا ۶ میلیون ایرانی خارج از کشور و ۱۷۰ هزار فوت شده از لیست دریافت کنندگان یارانه نقدی خارج می شوند.

وی افزود : در اجرای سیاست های مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد عدالت اجتماعی ، در نظر است چهار هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای بخش سلامت ، ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان در بخش بیمه روستائیان و عشایر ، ۱۰ هزار میلیارد تومان برای حمایت از تولید در بخش صنعت و کشاورزی از محل درآمدهای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها اختصاص یابد .

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اختصاص سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای صنعت برق را از دیگر رویکردهای فاز دوم قانون هدفمندی دانست و گفت : دولت و مجلس عزم جدی دارند که در این مرحله به بخش های سلامت و تولید ، نگاه ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود : برای رسیدن به این اهداف نیاز به مدیریت جهادی است و همه باید تلاش کنند تا اهداف تبیین شده در مباحث اقتصاد مقاومتی ، صرفه جویی منابع و اجرای قانون هدفمندی محقق شود.

کلمات کلیدی این خبر:

مطالب مرتبط

آغاز مرحله دوم عضو گیری انصار حزب‌ الله

آغاز مرحله دوم عضو گیری انصار حزب‌ الله

ستاد اجرايي انصار حزب‌الله با اعلام پيامك شماره...

اگر انصراف بدهم یارانه‌ام کجا خرج می‌شود؟

عصرایران: ثبت نام برای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها...

یارانه مرحله دوم ۴۵ هزارتومان نیست

ایسنا: سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی معتقد است،...

احتمال متنفی شدن مرحله دوم سبد کالا

ایسنا: از آنجایی که برای توزیع سبد کالا در مرحله‌ دوم...

دومین سری قرعه کشی قهوه تلخ انجام شد

دومين سري قرعه‌كشي هفتگي مجموعه تلويزيوني «قهوه...

نظرات

پاسخی بگذارید


+ هفت = 10